WWW dla nieruchomości

 

Profesionalizm

W sprawach złożonych zapraszam do współpracy specjalistów (np. grafików), generalnie z Wami ustalam co jest tak naprawdę potrzebne. 

Bardzo ważnym atutem jest to, że strony są niezależne od operatora Państwa programu biurowego. Zatem w przypadku zmiany programu (np. z Asari na Locumnet, czy odwrotnie) witryna firmowa pozostaje bez zmian, bo procedury integracji ofert są uniwersalne i kompatybilne z popularnymi standardami stosowanymi w programach biurowych dla Pośredników/Nieruchomistów.

Zobacz więcej »

Terminowość

Wszystko co robię jest priorytetowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jestem z Wami tak długo, jak długo potrzena jest moja pomoc. Poza tym pracując na wstępnie przygotowanych schematach praca jest krótsza i tańsza, choć należy pamiętać, że jesli ktoś pracę wykonuje szybko nie oznacza to wcale, że mniej to ma kosztować, a raczej, że jest do tej pracy dobrze przygotowany.

Zobacz więcej »

Bezpieczeństwo

Prace wykonuję solidnie, aby zawsze proponować Państwu najwyższej jakości usługi. Wiele elementów buduje bezpieczeństwo, np. gwarancja, że koszty przy modyfikacji strony nie będą wygórowane. W tym miejscu dodam, że oferownay wraz ze stroną system CMS pozwala modyfikować treści jak w zwykłym edytorze tekstu oraz rozbudowywać ją o dodatkowe informacje, więc zwykle odbywa się to bezkosztowo.

Zobacz więcej »

© R. Wojciechowicz. Wszelkie prawa zastrzeżone.